אסטרטגיה, ניהול משברים וייעוץ תקשורת

אודותינו

חגי פינגולד - אחרי שנים ארוכות של הצלחות

היום אנחנו יודעים שפיצחנו את השיטה!

אחרי שנים ארוכות של הצלחות בכל תחומים: פוליטי, חברתי, כלכלי, עסקי, תרבותי, חינוכי – אנחנו יודעים להגיד שיש עשרות דרכים לעלות אל פסגת הר – אם תרצו, היעד הבא שלכם, אבל יש רק דרך אחת שהיא המיטבית, הקצרה ביותר, הטובה ביותר, זו שתהווה את המימוש הטוב ביותר של הפוטנציאל שלכם.

אנחנו כאן לא רק כדי למצוא לכם את הדרך הזו, אנחנו כאן כדי שלא תבחרו בדרך אחרת ולא נכונה, אנחנו כאן כדי שתשיגו את המטרות שלכם, בכל מקום ובכל זמן.

הפילוסוף מרשל מלקהן הטמיע כבר בשנת 1964 את הביטוי:

"המדיום הוא המסר"

הפילוסוף מרשל מלקהן הטמיע כבר בשנת 1964 את הביטוי: "המדיום הוא המסר", כלומר טבעו של ערוץ התקשורת הוא קריטי בהעברת המסר – אנחנו נדאג להעביר את המסר בצורה המהירה והטובה ביותר, כדי שאתם, הלקוחות החדשים שלנו, תקבלו את השירות הטוב ביותר ובסופו של דבר תגיעו בצורה המהירה, הבטוחה, והטובה ביותר אל היעד!

אחרי שנים ארוכות של הצלחות בכל תחומים: פוליטי, חברתי, כלכלי, עסקי, תרבותי, חינוכי – היום אנחנו יודעים שפיצחנו את השיטה!

השיטה שאותה פיתחנו מדברת על שילוב רב מימדי בין מדיות ישנות ובין מדיות חדשות – בין עולם התקשורת ובין הרשתות החברתיות ובעיקר עולם של 360 מעלות. שילוב של מגוון גדול של דרכים בצורה היקפית בכל ערוצי התודעה יצליח להעביר את המסר- אותו אתם רוצים להעביר.

מבין לקוחותינו

מה אנחנו עושים

אנחנו כאן כדי שתשיגו את המטרות שלכם

עולם התקשורת של היום הוא עולם מאתגר, רק תחשבו באיזו תדירות המוח שלנו מותקף מדי שעה במסרים תקשורתיים בכל רמה. מהרגע שאנחנו מתעוררים ועד הרגע שבו אנחנו הולכים לישון – עולם העסקים, העולם החברתי והקהילות בהן אנו נמצאים – הן היום דינמיות ומחוברות למדיות החברתיות כדי להעביר את המסר המבוקש לקהל הקונים.

איך תגיעו לקהל הלקוחות שלכם?

איך לא תפספסו אף אחד בדרך?

איך תדעו לצאת ממשבר בדרך הטובה והמהירה ביותר?